Yeni
HP B39W4AT 250 G10 i5-1334U 8GB 512GB 15.6" DOS
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Tipi | Intel i5 |
| İşlemci Hızı | 1.3 GHz |
| Cpu Cache Bellek | 12 MB |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Bellek(Ram) Yuva Sayısı | 2 Adet DDR4 |
| Kullanılan Bellek(Ram) | 1 Adet |
| Maksimum Bellek | 32 GB |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk tipi | NVMe M.2 SSD |
| Video Chipset | Intel |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Grafik İşlemci Hafızası | Paylaşımlı |
| Ethernet | Yok |
| Wireless | 802.11ax (WiFi 6) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Maksimum Çözünürlük | 1920*1080 |
| Dokunmatik özelliği | Yok |
| Web Kamerası | Var |
| Parmak Okuyucu | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.
$594,00
Vergiler Hariç: $495,00
Etiketler:
Beşiktaş
, notebook satış
, hp notebook satış
, dell notebook satış
, lenovo notebook satış
, dizüstü bilgisayar satış
,



