HP 255R D30M3ET G10 R5-7535U 16GB 512GB 15.6" DOS
| İşlemci Markası | Amd |
| İşlemci Tipi | Amd Ryzen 5 |
| İşlemci Hızı | 2.9 GHz |
| Cpu Cache Bellek | 16 MB |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek(Ram) Yuva Sayısı | 2 Adet DDR5 |
| Kullanılan Bellek(Ram) | 1 Adet |
| Maksimum Bellek | 32 GB |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk tipi | NVMe M.2 SSD |
| Video Chipset | AMD |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Grafik İşlemci Hafızası | Paylaşımlı |
| Ethernet | Yok |
| Wireless | 802.11ax (WiFi 6) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Maksimum Çözünürlük | 1920*1080 |
| Dokunmatik özelliği | Yok |
| Parmak Okuyucu | Yok |
| Web Kamerası | Var |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.
- Stock: In Stock
- Model: NOTEBOOK17
190 samples sold
$658,80
Vergiler Hariç: $549,00
Etiketler:
Beşiktaş
, Notebook satış
, pc satış
, Notebook tamir
, Pc tamir
, Oem parça satış
, Prınter sarf malzeme satış
,



