Hp CN045A Mürekkep Kartuş Siyah (950XL)
| Baskı teknolojisi | Mürekkep püskürtmeli baskı |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Tip | Orijinal |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
| Uyumlu markalar | HP |
| Çoklu paket | Hayır |
| Uyumluluk | HP OfficeJet Pro 251/276/8100/8600/8610/8620 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| Siyah mürekkep hacmi | 53 ml |
| Siyah mürekkep sayfa verimi | 2300 Sayfa |
| OEM kodu | 950XL |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 60 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalışma ısısı aralığı (T-T) | 41 - 95 °F |
| Genişlik | 119 mm |
| Derinlik | 126 mm |
| Yükseklik | 36 mm |
| Ağırlık | 130 g |
| Ambalaj genişliği | 119 mm |
| Ambalaj derinliği | 126 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 36 mm |
| Paket ağırlığı | 150 g |
| Paket boyutları (GxDxY) | 119 x 126 x 36 mm |
$50,40
Vergiler Hariç: $42,00
Etiketler:
beşiktaş
, hp kartuş
, canon kartuş
, epson kartuş
, hp toner
, canon toner
, bilgisayar servis
, notebook servis
, bilgisayar teknik servis
, notebook teknik servis
,



