Yeni
Dell Pro 15 Essential PV15255 R5-7520U 8GB 512GB 15.6" Ubuntu
| İşlemci Markası | Amd |
| İşlemci Tipi | Amd Ryzen 5 |
| İşlemci Hızı | 2.8 GHz |
| Cpu Cache Bellek | 4 MB |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Bellek(Ram) Yuva Sayısı | Tümleşik |
| Kullanılan Bellek(Ram) | 1 Adet |
| Maksimum Bellek | 8 GB |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk tipi | NVMe M.2 SSD |
| Video Chipset | AMD |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Grafik İşlemci Hafızası | Paylaşımlı |
| Ethernet | Yok |
| Wireless | 802.11b/g/n/ac |
| Bluetooth | Var |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Maksimum Çözünürlük | 1920*1080 |
| Dokunmatik özelliği | Yok |
| Web Kamerası | Var |
| Parmak Okuyucu | Yok |
| Desteklediği Kartlar | 1 x Secure Digital (SD) |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.
$598,80
Vergiler Hariç: $499,00



