Yeni
Dell Vostro 3530 i7-1355U 8GB 512GB 15.6" Ubuntu - N1601PVNB3530U
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Tipi | Intel i7 |
| İşlemci Hızı | 1.7 GHz |
| Cpu Cache Bellek | 12 MB |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Bellek(Ram) Yuva Sayısı | 2 Adet DDR4 |
| Kullanılan Bellek(Ram) | 1 Adet |
| Maksimum Bellek | 32 GB |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk tipi | NVMe M.2 SSD |
| Video Chipset | Intel |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Grafik İşlemci Hafızası | Paylaşımlı |
| Ethernet | 10/100/1000 Mbps |
| Wireless | 802.11b/g/n/ac |
| Bluetooth | Var |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Maksimum Çözünürlük | 1920*1080 |
| Dokunmatik özelliği | Yok |
| Web Kamerası | Var |
| Parmak Okuyucu | Yok |
| Desteklediği Kartlar | 1 x Secure Digital (SD) |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.
$708,00
Vergiler Hariç: $590,00
Etiketler:
Beşiktaş
, Bilgisayar kablo
, hdmı kablo
, Ethernet kablo
, Patch Kablo
, Typc kablo
, Typc çevirici
, Bilgisayar dönüştürücü
, dell notebook
, hp notebook
, lenovo notebook



