Yeni
Dell Pro 14 Ultra 5-235U vPro 32GB 512GB 14" Ubuntu - BTO300_PC14250_UBU
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 5 |
| İşlemci Hızı | 2.0 GHz |
| Cpu Cache Bellek | 12 MB |
| Sistem Belleği | 32 GB |
| Bellek(Ram) Yuva Sayısı | 2 Adet DDR5 |
| Kullanılan Bellek(Ram) | 1 Adet |
| Maksimum Bellek | 64 GB |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk tipi | NVMe M.2 SSD |
| Video Chipset | Intel |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Grafik İşlemci Hafızası | Paylaşımlı |
| Ethernet | 10/100/1000 Mbps |
| Wireless | 802.11ax (WiFi 6E) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Maksimum Çözünürlük | 1920*1200 |
| Dokunmatik özelliği | Yok |
| Web Kamerası | Var |
| Parmak Okuyucu | Var |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Garanti Süresi | 36 Ay |
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks.
$1.188,00
Vergiler Hariç: $990,00



